Ring Mig!
Maila Mig!

Kommande:
2019

2019-10-05
Kapten Sabel, Furulund

2019-10-13
Familjegudstjänst, Värnamo

2019-10-26
Ljusfest, Uddevalla

Tidigare:
2019

2019-09-13
Församlingsläger, Romelanda

2019-08-27
16.00 PREMIÄR Sopgubben Stina, Härlanda Fängelse

2019-08-24
10.00 Familjegudstjänst, Algutsrum

2019-08-02
LP-läger Gullbrannagården

2019-06-15
Gårdsfest, Kålltorps fritidsgård, Göteborg

2019-06-06
14.00 Sommarfest S:ta Birgitta församling Kalmar

2019-05-25
18.00 Sommaravslutning Nässjö pingstkyrka

2019-05-04
17.00, Ett möte med Gud är oslagbart, UV-scout dag Forsheda

2019-01-15
10.00, föreställning för barn i alla åldrar St:a Birgittas kyrka, Kalmar

2019-01-15
TV-inspelning för söndagsskola play

2018

2018-11-09
18.00 Fredagskväll med Equmenia, Borgstena

2018-08-03
15.00 Maskeradshow, Göteborgskyrkan

2018-09-01
16.00, församlingsläger, Horred

2018-08-31
18.00, Barnens dag, Kyrkans gård, Strömslund

2018-05-27
10.00 Familjegudstjänst, Ljungbyförsamling, Ljungbyholm

2018-04-30
!9.00 Valborgsfirande i Skogsrokyrkan, Skövde

2018-04-07 – 08
Cirkusskola och show, pingstkyrkan, Ö-vik (inställt pga sjukdom)

2018-03-26 – 28
17.00 varje kväll, Påskkul, pingstkyrkan, Falköping

2018-03-24
15.00, Kidztime, Kyrkanshus, Fristad

2018-03-11
16.00, Familjegudstjänst, Pingstkyrkan, Skärhamn

2018-02-04
11.00, Heroes, Hillsong, Göteborg

2017
2017-12-17
Julavslutning, Falköping

2017-11-03
18.00, Fredax, pingstkyrkan, kungälv

Beräknas föda 2017-06-15

2017-03-12
16.00, Tillsammanskväll, Örby-Skene församling

2017-02-12
11.00 Familjegudstjänst, Livets ord, Uppsala

2017-02-14
Allas lika värde, öppet hus, församlingshemmet, Tibro

2016
2016-11-11
20.00, 10 års jubileum, Fabriken, Gnosjö

2016-10-23
11.00 Familjegudstjänst i Connectchurch på Trädgår´n, Göteborg

2016-09-17
10.00-16.00 Shower och mingel, Storahöga, Stenungsund

2016 -09-04
16.00 Fyrishov, Församlingsuppstart för Livets ord, Uppsala

2016-08-28
20.00 Salemfestivalen, Vargön

2016-08-28
16.00 Hamnfestivalen, Hillestorp

2016-06-24
16.00 Midsommarfirande, Mössebergsgården, Falköping

2016-06-22 + 23
Sommarkul, Missionskurkan, Nässjö

2016-06-18
21.00 Scoutläger, Sjöholmen

2016-06-18
19.00 Scoutläger, Hjulfhult

2016-05-27
15.00 Sommaravslutning för barnaktiviteter, Torpa equmenia, Ydre

2016-05-13
19.00 “Inte som du tror” för blivande konfirmander, Heliga trefaldighet, Gävle

2016-03-30
15.00 Valborgsshow, Skogsrokyrkan, Skövde

2016-01-17
11.00 Barnmöte, ekumeniskt i pingstkyrkan, Skövde

2015
2015-12-17
10.00 Skolföreläsning på temat integration, Rudenschöldskolan, Lidköping

2015-11-29
11.00, Familjegudstjänst, Connectchurch, göteborg

2015-10-03
Kapten Sabel, Barnläger, Romelanda

2015-09-04
Ekumenisk gudstjänst och torgshow, Laxå

2015-09-01
Konfirmandträff, Ovansjö

2015-07-22
Ungdomsmöte under konferens, Salemkyrkan, Vargön

2015-07-30
Jongleringsshow på LP-läger, Gullbrannagården

2015-07-16
Barnshow på Klintagården

2015-07-06 – 2015-07-10
Sommarskoj, Västerfärnebo (Jongleringsshow + workshop)

2015-06-16
Pingst soscialt på Nyhem, Jongleringasshow på området

2015-06-06
Nationaldagsfirande, Jönköping

2015-05-14
Barnens dag, Östgötagården (Jongleringsshow + Workshop)

2015-05-04
Friluftsgudstjänst, Kisa

2014
Väntar barn 2014-08-03

2014-06-21
16.00, Kapten Svarthår, Hjälmargården, Läppe camping

2014-06-21
11.00 Barnsamling Hjälmargården, Läppe camping

2014-06-20
16.00 Familjesamling Hjälmargården, Läppe camping

2014-06-01
15.00 Barndag sommarfest, Hovslätt

2014-05-18
19.00 predikan på nattklubb och eldshow, Linköping

2014-03-23
18.00 växelpredikan med Anders Olsson, connectchurch, Göteborg

2014-03-16
10.00 Familjegudstjänst, pingstkyrkan Kungälv

2014-02-21
Sportlovsläger, Östgötagården, Rimforsa

2014-02-20
Eldshow. Sporttlovsläger, Östgötagården, Rimforsa

2014-02-17
11.00 och 16.30 Sportlovsläger, Östgötagården, Rimforsa

2013
2013-12-08
Adventsgudstjänst, missionskyrkan i Kungälv

2013-11-24
Inskrivningsgudstjänst, Hesesunda

2013-11-23
Ungdomsmöte, Hedesunda

2013-09-08
Inskrivningsgudstjänst, Ljusdal

2013-09-01
Tonnödagen i Tonnö

2013-08-24
Barnshow i Bockara utanför Oskarshamn

2013-08-23
Bottnarydsfestivalen

v.33: Älska Göteborg

v.32: Frizon

v.31: Läger på Gullbrannagården

2013-07-26
Norrtälje blues and rock festival, eldshow

2013-07-04-05
Hampe

2013-07-01-03
LAPPIS

2013-06-29
Älvsby kyrka 200år, fest i Lomtjärnsparken, ekumeniskt ungdomsmöte

2013-06-21
Midsommarfirande på Dellenbadens Sommarhem

2013-06 16
Barnsatstning för asylsökande barn, Lövånger

2013-06-14-20
NYHEM

2013-06-06
Barndag Skepplanda

2013-05-17 – 19
Guds hjärta, Fotö

2013-05-05
Äventyrets sommaravslutning, Gudstjänst för alla åldrar Allianskyrkan, Värnamo

2013-04-19 – 20
SPIK, Örebro

2013-04-08
Gäst på Marks gymnasieskola under Jesusveckan, Marks kommun

2013-04-11 – 12
SPIK, Trollhättan

2013-03-10
Gäst på Hillsongkids afterchurch 11-mötet, Stockholm

2013-02-15 – 17
Guds hjärta, Örkelljunga

2013-01-25
Ungdomsmöte Filadelfiakyrkan, Stockholm

2012
2012-12-14
Lussebandy, Avesta

2012-12-08
Ekumenisk ungdomsgudstjänst, Hudiksvall

2012-12-07
Julavslutning, Gimo

2012-11-23
Ungdomshelg upptakt, Hofors

2012-11-19 – 23
Nykterhet på skolorna, Hofors

2012-11-10
Alternativ, Linköping

2012-10-19
SPIK, Värnamo

2012-10-14
Familjegudstjänst, Upplandsväsby

2012-10-12
Guds hjärta, Spik, Tibro

2012-10-06 – 07
Världens-barn-dagar, Skarpnäck

2012-09-23
Inskrivningsgudstjänst för konfirmander, Ljusdal

2012-09-01
Ungdomsmöte, Laxå

2012-09-01
Lördagsgodis torgfest, Laxå

2012-08-25
Kringelfestivalen i Södertälje

2012-08-11
Familjedag i Norrflärke

2012-08-09
Barnläger, Ljungby

2012-08-08
17:15 FRIZON

2012-07-31
Gutebo barnläger, Finspång

2012-07-27
Guds hjärta, SPIK, Österbo, Norge

2012-07-26
Guds hjärta, SPIK, Gullbranna

2012-07-25
Guds hjärta, SPIK, Löttorp

2012-06-28 – 29
Guds hjärta, LP-läger, Löttorp

2012-06-23
Nattmöte, Gullbranna

2012-06-22
Barnshow, Nyhem

2012-06-20
22.00 Everlasting fire, Eldshow, Nyhem

2012-06-17
Familjedag, Lövånger

2012-06-16
Joypeak, Ursviken

2012-06-08
20.00, Tibro upp och ner, Tibro

2012-06-03
Familjefest, Pingstkyrkan, Skövde

2012-06-02
Torgfest, Borås

2012-05-26
3G, ungdomssamling, Övik

2012-05-20
Barnavslutning, Svenska kyrkan, Sollefteå

2012-05-13
Kapten Svarthår, Barnavslutning, Svenska kyrkan, Hofors

2012-05-04
SPIK på skolorna, Guds hjärta, Sion, Fotö

2012-04-20
Spik, Luleå

2012-04-04
15.00 Kapten svarthår, Tibro

2012-04-01
10.00 Familjegudstjänst, Svenska kyrkan, Hosjö

2012-03-29
13.30 Eftis, Svenska kyrkan, Hosjö

2012-03-27

13.30 Eftis, Svenska kyrkan, Hosjö

2012-03-24
SPIK, Osby

2012-02-19
Familjegudstjänst, Pingstkyrkan, Upplandsväsby

2012-02-16
18.00 Ungdomscafé, Pingstkyrkan, Uppsala

2012-02-10
Guds hjärta, Immanuelskyrkan, Malmö

2012-01-28
19.00 och 00.00 Invigning av fritidsgård, Halmstad, http://cafehungrymoses.blogspot.com/

2012-01-22
10.00 Familjegudstjänst, Bor, SMU

2012-01-21
19.00 Tonår, Bor, SMU

2011

2011-12-12
18.00 Sävsjö kristna skola, Sävsjö

2011-12-10
Ekumenisk Gudstjänst, Höglidenkyrkan, Hudiksvall

2011-12-09
Kyrkans unga, Sollefteå

2011-12-02
19.00 Be real, Södertälje

2011-11-19
19.00 Tonår, Jörnåker

2011-11-19
14.00 Äldreboende, Jörnåker

2011-10-28
SPIKevent, Karlskrona

2011-10-26
18.00 Cirkusmie på barnkördag, Sollentuna

2011-10-22
20.00 Träning för tillväxt, Ungdomssamling, Västerås

2011-10-14
20.00 Träning för tillväxt, Ungdomskväll, Sundsvall

2011-10-02
16.00 Familjegudstjänst, Malmköping

2011-09-23
20.00 Ungdomskväll, Jönköping

2011-09-25
11.00 + 16.00 Medverkan i Hillsong Stockholm, Kids supersunday

2011-09-16
20.00 ungdomskväll, Häsleholm

2011-09-17
show på 10 års jubileum för Lindströms bil

2011-08-20
16.00, Solna, Vasalundfestivalen

2011-08-17
Falun, sommarkollo, Eldshow

2011-08-11
FRIZON

2011-07-05 – 10 (v.27)
LAPPIS

2011-06-21-26 (v.25)
NYHEM

2011-06-20
Gnosjö, scouter

2011-06-11
Karlskoga, barnfestival

2011-06-03
Kalix, spik om nykterhet

2011-06-01
Valbo, inspirera årskurs 7 till konfirmation

2011-05-29
16.00 Familjegudstjänst, Märsta, Harvest center

2011-05-24
Skola, Om självbild, Ljnungby

2011-05-22
15.00 Familjefest, Mullhyttan

2011-05-22
10.30 Vårfest, Skövde

2011-05-20
Konfirmationens dag, Falun

2011-05-06 – 08
Barnfestival, Staffanstorp

2011-04-30
“Brinnande för Jesus” Alunda

2011-04-26 – 28
Skolor i Hofors, om Självbild

2011-04-23
Påskfest i Vetlanda

2011-04-17
10.30 Tillsammansgudstjänst i Ljungby

2011-04-10
11.00 Familjegudstjänst, Örnsköldsvik

2011-04-09
19.00 Barnmöte, Örnsköldsvik

2011-04-06
13.00 Syföreningsmöte, svenska kyrkan, Valbo

2011-04-01
SPIK om nykterhet, Gnosjö

2011-03-25
21.30 Fritidsgården, Storfors

2011-03-25
18.30 Ungdomsmässa, svenska kyrkan, Storfors

2011-03-10 -> 12
Skolor och samlingar i Korsberga

2011-03-05
11.15 TV-inspelning, Radical attitude, Allingsås

2011-03-04
19.00 Ungdomssamling, Taberg

2011-01-30
16.00 Söndag16, pingstkyrkan, Ölmstad

2011-01-28
20.00 Ungdomssamling, missionskyrkan, Kaxholmen

2011-01-22
13.00 konfirmander, församlingshemmet, Valbo

2010

2010-12-11
20.00 Smyrna nightlife talkshow, Smyrnakyrkan, Göteborg

2010-12-03
09.30 Vardagsgudstjänst, Svenska kyrkan, Hosjö

2010-12-02
18.00-22.00 Storviknatta 25 år, Storvik

2010-11-30
13.20 Miniorer,13.30 Juniorer Svenska kyrkan, Hosjö

2010-11-28
10.00 Familjehögmässa, Svenska kyrkan, Hosjö

2010-11-26
19.00 SPIK om nykterhet, Ungdommenshus, Vimmerby

2010-11-21
16.00 Familjegudstjänst, Harvescenter, Märsta

2010-10-30
19.30 “En magisk kväll, Hippietanten med gäster”, Bio bergfästet, Laxå

2010-10-23
20.00 K.UNG, korskyrkan, Borås

2010-10-17
11.00 Familjegudstjänst, pingstkyrkan, Kungälv2010-10-16

2010-10-03
11.00 Familjegudstjänst, svenska kyrkan, Gnosjö